Piękno i urok ul. Grodzkiej

Miejsce wyjątkowe, urokliwe i piękne, które ze względu na kompozycję, barwy i dbałość o detale przyciąga i skupia naszą uwagę, oraz wzbudza wiele pozytywnych emocji. Przemierzając ul. Grodzką, nabiera się ochoty zobaczenia tego, co kryje się dalej. Te ulice można przemierzyć setki razy a mimo to za każdym razem nadal zachwycają. Nie tylko ze względu na walory widokowe ale i ze względu na liczne usługi, sklepy czy restauracje warto zahaczyć o dane miejsce, będąc w Lublinie.

Lublin od zawsze wydawał mi się pięknym miejscem. Teraz kiedy mieszkam w nim i choć zaledwie tylko od tygodnia, zdążył mnie oczarować swoim unikatowym urokiem i z każdym dniem poznając miasto coraz bardziej mnie oczarowuje i zachwyca. Mimo rutynowych spacerów w dane zakątki, widok nie nudzi. Wciąż dostrzegam nowe, wspaniale obiekty. Mówi się, ze Lublin to miasto inspiracji i mieszkając w tym przepięknym mieście wiem ze to stwierdzenie jest w 100% trafne.

Odkrywca: Kamila Jagieło

Zgłoszenie o tyle cenne, że przedstawia punkt widzenia osoby spoza Lublina. Warto spojrzeć na swoje miasto z tej perspektywy, żeby dostrzec to, co spowszedniało mieszkańcom.

  • Fot. Kamila Jagieło
    rodz1

Zobacz inne skarby w tej kategorii:

PARTNERZY: