biznes

Kadr zdjęcia. Widok na stoł przed wejściem z szyldem, po lewej widok przez Bramę Grodzką z pieszymi.

Gościnny stół przed restauracją

Widok kilku sporych drzew z jasną korą posadzonych na dziedzińcu otoczonym z czterech stron ścianami nowego budynku. Drzewa rosną w podwuższonych kwietnikach o litych ściankach z brzegami wysypanymi kamyczkami a dalej pokryte roślinami okrywowymi o drobnych listkach. Brak siedzisk.

Duże drzewa na dachu budynku mieszkalnego

Widok w dół ulicu Uroczej mniej więcej od jej wylotu na aleję Warszawską. Na poboczu od strony terenu zielonego widać rządek worków ze śmieciami i czworo dorosłych wolontariuszy w czarnych koszulkach z logo Fundacji PZU oraz towarzyszącą im dziewczynkę.

Wolontariusze Fundacji PZU posprzątali śmiecie

Kolaż trzech zbliżeń metalowego zwieńczenia, wyraźnie widoczny kształ kozich głów.

Koziołki – piorunochron

Zbliżenie zdjęcia. Koszenie łąki kosiarką zaprzęgniętą w dwa siwe konie z czarnymi grzywami. Kosiarka ma współczesne koła, siedzi na niej mężczyzna w czapce z daszkiem. Dopiero początek koszenia, kosiarka porusza skosem się w naszym kierunku, równolegle do chodnika, któego skrawek widać w prawym, dolnym rogu. Wiosna, słonecznie, kwitnie w dali czarny bez.

Tradycyjna uprawa łąk nad Bystrzycą

Widok kiosku. Kwiaciarnia ma wielkość kiosku i duże okna pełne kwiatów z ozdobnym łukiem. Reszta ścian jest pomalowana w egzotyczne liście i kwiaty. Cały dach jest udekorowany kolorowymi dużymi kwiatami, prawdopodobnie sztucznymi, na którymi widnieje neon "Eliza flowers" na płycie dostosowanej kształtem do napisu.

Kwiaciarnia z estetyczną i pomysłową reklamą

Na pierwszym planie po lewej fragment jakiejś infrastruktury technicznej i brzeg asfaltowego chodnika ze słupem latarni. Za nim pusty parking i szereg sześciu drzew zasłaniających nowy blok stojących dość blisko niego.

Niewycięte drzewa na Wyścigowej

Cztery dwukołowe cargo bike'i do przewozu dzieci z paskami do ich przypinania. Jeden z logo Biblio.

Rowery Towarowe w Lublinie

Dąb na tle biurowca od frontu z przeciwnej strony ulicy. Dąb prezentuje się okazale i stoi na górce o geometrycznie gładkich i prostych zboczach i pokrytej jednorodą trawą.

Dąb wkomponowany w biurowiec na Wieniawskiej

Krzew lipy w marcu, zbliżenie. Pusty parking. Warsztat na wprost po prawej.

Ocalona lipka przy warsztacie na Skromnej

Schodek zamieniony na wjazd do Rossmanna przy Alejach Racławickich. Drzwi uchylone, widoczny niski prób framugi drzwi.

Wjazd do Rossmanna przy Alejach Racławickich

Widok z bliska na zasłonięty kontener przy słupie elektrycznym od strony Wyzynnej. Lokal po prawej. Stacja Trafo po lewej.Po prawej stacja Trafo. W głębi parking i Park Jana Pawła II.

Zasłonięty śmietnik przy Wyżynnej

Widok na parking pół-wysepką po prawej stronie za bramą. Widocznna macieska i różę, wiatraczki i żóty, plastikowy słonecznik-słońce z oczami i uśmiechem.

Wjazd na parking przy Jana Sawy

Widok pnia z bliska w kierunku Ogrodu Botanicznego. Na pierwszym planie tabliczka z czytelnym opisem.

Pamiątkowy pień na rondzie 100-lecia KUL

ORGANIZATORZY I PARTNERZY:

Organizator
Organizator
Współorganizator
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner