bliskość wody

Kolaż 30 pionowch zdjęć zdrojów w różnej kolorystyce.

Zdroje podwórkowe – Skarb Mieszkańców i wyróżnienie Jury

Zakola Bystrzycy przy LKJ – Skarb Mieszkańców

Widok na staw. Słońce z lewej za plecami. Na górze fragment niebieskiego nieba. Na pierwszym planie wierzchołki trzcin. Staw bez rzęsy, woda gładka odbija trwawiaste brzegi i wierzbę płaczącą po prawej. Po drugiej stronie wysokie drzewa rzucające ciemny cień i z lewej wyspa.

NOMINACJA – Stawy w Ogrodzie Botanicznym

Pięcioro dzieci z góry nad brzegiem zbiornika wodnego. Stoją na błotnistej ziemi. Od wody czwórkę odgradza deskowa barierka. Dwóch chłopców trzyma wędki.

NOMINACJA – Zabawy „Dzikich Dzieci”

Zdjęcie bobra z profilu brodzącego w wodzie. Głowa skierowana w lewo, widoczna przednia część tułowia, z nim gałąź i morczny brzeg rzeki

Zakole Bystrzycy przy młynie

Wschód słońca w czerwonych barwach. Camna zienia i drzewa w głębi, z lewej wąski rów melioracyjny z wodą na dnie. Na pierwszym planie kilka drzew w różnej odległości. Stoją w pasmach mgły. Słońce wychodzi nad lasem za drzewem. Niebo przecina bordowa chmura. Po lewej skraj Zalewu.

Wschód słońca na Cienistej

Widok ogólny jednego z mostków na wprost. Na pierwszym planie z prawej wjazd dla wózków. Szczebelki zxlewają się ze sobią, a spomiędzy nich wyłaniają się żółte pręty z lekkim załamaniem około 30 cm nad nawierzchnią.

Ładne mostki nad Czerniejówką przy Kościelnej

Widok ogólny Rezerwatu, cień, poblaski zachodzącego słońca. Na pierwszym planie konstrukcja z desek. Za nią trója dzieci. Dziewczynka po środku trzyma wkrętarkę głowicą do góry. Dalej trawa nieco wydeprana i nieostry widok dalszych konstrukcji, altany. W głębi tato z dzieckiem.

Rezerwat Dzikich Dzieci 2019 – NOMINACJA

Na pierwszym planie zdjęcia widać po prawej metalową poręcz mostku a po lewej fragment kwitnącego krzaku bzu czarnego. Po środku widać powierzchnię rzeki z źdźbłami wodnych roślin na powierzchni, a nad nią nadbrzeżne trawy i pnie drzew ocieniających mostek.

„Dwa mostki” przy Handlowej

ORGANIZATORZY I PARTNERZY:

Organizator
Organizator
Współorganizator
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner