Czuby Północne

Widok skweru od strony ronda, spod drzew ale blisko chodnika. Wzrok sięga daleko pod niewielkimi drzewami pokrytymi żółtymi liśćmi.

Arboretum na Watykańskiej

Zbliżenie na pas sensoryczny z trzema rodzajami kamieni i nogami ze stopami w skarpetkach. Kadr większego zdjęcia.

Ścieżka do masażu stóp

Zbliżenie. Widok znad jasnozielonego winobluszczu porastającego ogrodzenie na wnętrze ogrodu, w którym zwracają uwagę jakby puszyste zielone krzewy i kępki. Na pierwszym planie po prawej malowniczo krzywy pień drzewa obrośnięty pnączem. W głębi drzewa po drugiej stronie alejki za ogrodzem za mgiełką rozjaśnioną słońcem.

Ogród działkowy przez wielkie O!

Pionowy kadr kałuży z bliska. Dziecko przechodzi przez nią po kamieniach z rozpostartymi ramionami. Woda jest spokona, odnija się w niej zachmurzone niebo. Powyżej wfragment zakrętu kładki.

Kałużax

Dziecko stojące pod koroną wierzby na jednym z pni leżących na ziemi. Łatwo na nich siadać i po nich się wspinać, jest tam dużo miejsca. Kadr szerszego zdjęcia.

(Nie)zwykła wierzba w parku Jana Pawła II

Widok na dęby od strony Parku, pod wiaduktem. Słońce, niebo, chmury.

Zagajnik dębowy przy Jana Pawła II

Widok urywającego się ciągu w kierunku dębowego zagajnika przy wiadukcie na Jana Pawła. W głębi widoczny początek dalszej części ciągu z ławką i koszem.

Pomnik ludzkiej chciwości

Pionowe zdjęcie całej wierzby od strony jezdni na wysokości parkingu przed blokiem. Słońce, niebieskie niebo. Lekki wiatr pochyla gałązki w lewo, dzięki czemu dobrze widać donicę i nasadę pnia.

„Wierzba w doniczce”

„Przejście podziemne niedokonane” na Orkana

ORGANIZATORZY I PARTNERZY:

Organizator
Organizator
Współorganizator
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner