Nominacje do finału Skarbów 2020

Widok na dwie duże wielorodzinne, dwu-, trzypiętrowe wille, każda inna, ale pasujące do siebie stylem.

Pałacyki

Kolaż zdjęć, format kwadratowy.

Ścieżki na Górkach Czechowskich – Skarb Mieszkańców i Jury 2020 w kategorii Miejsce

Kadr wyprostowany. Balkon na świeżo odnowionej kamienicy, daszek z drobno pofalowanego materiału. Na nim po prawej tablica reklamowa z napisem "Adakemia kreatywności" w elipsie z kwiatów i doniczki z różnokolorowymi ażurowymi kwiatami na reszcie balkonu.

Balkon w podwórku na Zamojskiej 21 – Skarb Mieszkańców 2020 w kategorii Obiekt

Widok chodnika na ulicy Leszczyńskiego z jezdni. Ulica idzie w górę, w głębi widać wieżowiec na Wieniawskiej. Ogórdek jest założony na wąskim pasie zieleni. wypełnia go bujna zieleń, różne rośliny ogrodzone sznurkami na wielu patykach i na dole plastikiem usztywnionym powtykanymi przy krawężniku innymi patykami. Na rogu ogródka od strony jezdni tabliczka "Szanuj zieleń"

Najpiękniejszy ogródek uliczny w Lublinie

Widok z Bronowic na Stare Miasto – Skarb Mieszkańców i Jury 2020 w kategorii Widok

Widok na podrówko z góry. Na jego środku kilka samochodów. Rzucają się w opczy rzędy kolorowych drzwi.

Kolorowe podwórko na Kunickiego

Widok z lewej pod słońce spod Bramy Grodzkiej w górę ulicy Grodzkiej. Słońca nie wiedzać, głównym elementem jest plama słońca na bruku. Silny kontrast między cieniem i oświetlonym brukiem. Czarne postacie przechodniów z lekko rozjaśnionymi konturami rzucają czarne cienie na jasny bruk.

Widok pod słońce z Bramy Grodzkiej

Pionowy kadr ze środka podwórka. Na pierwszym planie fontanna z okrągłym podwyższeniem pokrytym poduszkami do siedzenia. Po lewej widoczny pień drzewa. W głębi kolorowe leżaki. Dalej cień i niebiesko oświetlona ściana pałacu. Od góry z cienia zwieszają się na długich przewodach żyrandole w różnych kolorach i kształtach.

Ogródek artystyczny „Podwórko”

Pięcioro dzieci z góry nad brzegiem zbiornika wodnego. Stoją na błotnistej ziemi. Od wody czwórkę odgradza deskowa barierka. Dwóch chłopców trzyma wędki.

Zabawy „Dzikich Dzieci” – Skarb Jury 2020 w kategorii Inne

Widok z dna w górę wąwozu. Od góry jest okryty koronami drzew. Na dole liście, suche konary, patyki. Wąwóz ma półokrągły przekrów i w tym miejscu nie jest głęboki.

Wąwóz lessowy na osiedlu Górki

Widok wzdłuż płotu od początku Galerii. Widoczna cała długość chodnika. Powyżej korony drzew z liśćmi. Po lewej między drzewami prześwitują jezdnie Alei. Dwoje pieszych w oddali.

Galeria Saska przy Alejach Racławickich – Skarb Jury 2020 w kategorii Obiekt

ORGANIZATORZY I PARTNERZY:

Organizator
Organizator
Współorganizator
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner