Zgłoś Skarb

Odkrywco, z góry dziękujemy Ci za zgłoszenie Twojego Skarbu! Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: [email protected] lub przez kontakt przez stronę na Facebooku Skarby Kultury Przestrzeni Przypominamy, że do zgłoszenia potrzebna jest lokalizacja zgłoszenia, zdjęcie oraz opis, czyli uzasadnienie, dlaczego dany fragment przestrzeni (albo działanie upiększające) jest dla nas ważny, jakie ma zalety? Jakie pozytywne wrażenia w nas budzi? Dlaczego budzi te wrażenia? Celem Skarbów jest lepsze ROZUMIENIE pozytywnego oddziaływania otoczenia na nas. Zdjęcie jest konieczne do ilustracji opisu. Najlepiej by było kilka zdjęć ukazujących to, co chcemy o nim opowiedzieć. W ostateczności wystarczy lokalizacja i opis, a dokumentację fotograficzną zrobimy sami. Praktyczne wnioski z akceptacji Regulaminu konkursu i Oświadczenia zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą praw autorskich i RODO:
  • Twoje zgłoszenie Skarbu oznacza, że działamy razem dla popularyzacji kultury przestrzeni. Dziękujemy!
  • Twoje zdjęcia i opis skarbu, po ewentualnym zredagowaniu i dodatkowym uzgodnieniu, zostaną opublikowane na stronie w celu popularyzacji zgłoszenia.
  • Twoje imię i nazwisko jako Autora / Autorki zgłoszenia, zdjęć i tekstu zostanie umieszczone pod opisem zgłoszenia. Jeśli chcesz, aby zgłoszenie zostało podpisane inaczej lub było anonimowe, napisz o tym w polu „Opis zgłaszanego skarbu”.
  • Jeśli chcesz przesłać więcej zdjęć, spakuj je do pliku .zip lub .rar albo prosimy o kontakt
  • Twoje dane będą chronione przez Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” zgodnie z RODO. Twój e-mail i telefon będą widoczne tylko dla organizatorów, którzy użyją ich do kontaktu z Tobą w związku z realizacją projektu: aby uzupełnić opis zgłoszenia lub poinformować Cię o kolejnym etapie lub kolejnej edycji konkursu.
  • Twój opis i zdjęcia skarbu mogą być użyte do popularyzacji projektu w różnych mediach i publikacjach z zastrzeżeniem praw autorskich. W związku z tym zapraszamy do polubienia Skarbów na Facebooku i Instagramie. Poinformujemy Cię bezpośrednio o fizycznych publikacjach takich jak wystawa czy książka.
Organizatorzy

PARTNERZY: