Zgłoś Skarb – kopia do archiwum

Odkrywco, z góry dziękujemy Ci za zgłoszenie Twojego Skarbu!

Formularz zgłoszeniowy

  *) pola wymagane!

  Prosimy zaczekać na poprawne przesłanie załączników – po zakończeniu ich przesyłania, wyświetlone zostanie powiadomienie, a na podany adres e-mail przesłane będzie automatyczne potwierdzenie zgłoszenia wraz załącznikiem. W razie problemów technicznych lub pytań, prosimy o kontakt. Praktyczne wnioski z akceptacji Regulaminu konkursu i Oświadczenia zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą praw autorskich i RODO:

  • Twoje zgłoszenie Skarbu oznacza, że działamy razem dla popularyzacji kultury przestrzeni. Dziękujemy!
  • Twoje zdjęcia i opis skarbu, po ewentualnym zredagowaniu i dodatkowym uzgodnieniu, zostaną opublikowane na stronie w celu popularyzacji zgłoszenia.
  • Twoje imię i nazwisko jako Autora / Autorki zgłoszenia, zdjęć i tekstu zostanie umieszczone pod opisem zgłoszenia. Jeśli chcesz, aby zgłoszenie zostało podpisane inaczej lub było anonimowe, napisz o tym w polu „Opis zgłaszanego skarbu”.
  • Jeśli chcesz przesłać więcej zdjęć, spakuj je do pliku .zip lub .rar albo prosimy o kontakt
  • Twoje dane będą chronione przez Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” zgodnie z RODO. Twój e-mail i telefon będą widoczne tylko dla organizatorów, którzy użyją ich do kontaktu z Tobą w związku z realizacją projektu: aby uzupełnić opis zgłoszenia lub poinformować Cię o kolejnym etapie lub kolejnej edycji konkursu.
  • Twój opis i zdjęcia skarbu mogą być użyte do popularyzacji projektu w różnych mediach i publikacjach z zastrzeżeniem praw autorskich. W związku z tym zapraszamy do polubienia Skarbów na Facebooku i Instagramie. Poinformujemy Cię bezpośrednio o fizycznych publikacjach takich jak wystawa czy książka.

  Organizatorzy

  PARTNERZY: